SportCentrum to: wyjazdy na narty, narty last minute, free ski Austria, free ski Francja, free ski Włochy, free ski Szwajcaria, narty w dolomitach

Kilka słów o nas


Od 1989 r. mamy przyjemność organizować wyjazdy narciarskie i snowboardowe i jednocześnie współtworzyć z Wami niezapomniane chwile spędzone na nieskazitelnych stokach Alp i Dolomitów. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja do gór powinny Państwa utwierdzić w przekonaniu, że mamy bardzo duże możliwości i zapał, a przygotowana przez nas oferta, sprosta Waszym oczekiwaniom. Dołączając do grona naszych Klientów macie okazję zakosztować białego szaleństwa na wysokim poziomie. Udany wypoczynek zapewnią Państwu sprawdzone obiekty noclegowe, komfortowe autokary, a przed wszystkim doświadczeni piloci i instruktorzy, którzy poprowadzą Was przez znane i nieznane.

Od kilku lat staramy się sukcesywnie rozszerzać naszą ofertę o wyjazdy letnie zarówno w formie aktywnego wypoczynku w górach, jak i błogiego plażowania nad brzegiem morza. Posiadamy również bogatą ofertę innych letnich touroperatorów proponujących  tradycyjne kierunki wyjazdowe jak i tych, którzy zabiorą Was w nieznane zakątki świata.


Właścicielem i założycielem biura jest Piotr Gałuszka, członek Górskiego Ochotniczego  Pogotowia Ratunkowego, miłośnik górskich wypraw letnich i zimowych. Doświadczony narciarz i jednocześnie instruktor narciarski, licencjonowany pilot wycieczek,  a przede wszystkim człowiek otwarty na nowe wyzwania, nawet najtrudniejsze do zrealizowania. Profesjonalista w  swej dziedzinie, znający niemalże każdy zakątek europejskich gór i nie tylko. Wśród organizatorów zimowego wypoczynku mało jest osób o tak dużym doświadczeniu i wiedzy.

Biuro Podróży SportCentrum :: wczasy, wyjazdy na narty, last minute, wczasy last minute :: Bielsko-Biała